טלוויזיה האייר 85 אינץ H85M80FUX Mini LED
מסך בגודל 85” בטכנולוגיית Mini LED מתקדמת מעניקה בהירות ועומק צבע יוצאי דופן תוך שמירה על חדות ללא פשרות
תמיכה ב- HDR10: ניגודיות גבוהה ותמונה עשירה בפרטים
רזולוציית 4K REAL:  תמונה חדה במיוחד
Dolby Vision: חווית צפייה  ברמת הקולנוע
תמיכה מלאה ב- MEMC: תנועה חלקה וללא מריחות , אידיאלי לספורט, משחקים ותוכן מהיר
בעל תקן TÜV Low Blue Light: להגנה על העיניים
עיצוב מודרני ויוקרתי ללא מסגרת: מתאים לכל סלון, עם מראה יוקרתי שמשדרג כל חלל
תמיכה ב-VRR, ALLM ו-eARC - חוויית גיימינג וקולנוע ביתי ללא פשרות
זיכרון 2GBRAM, זיכרון 32GROM
שליטה קולית מתקדמת: שליטה נוחה על הטלוויזיה בעזרת פקודות קוליות
חיבוריות מתקדמת: שפע כניסות HDMI ו- USB, תמיכה ב-WiFiBluetooth - חיבור קל לכל מכשיר
שלט חכם: כניסה לאפליקציות המובילות Netflix + YouTube בלחיצת כפתור אחת
מפרט טכני:
סוג פנל: Mini LED
כניסות (HDMI): 4
כניסות (USB): 2
USB 2.0: 2
יציאת אוזניות: 1
Headphone Output: 1
שלט קולי ב-Bluetooth: כן
Bluetooth: כן
קצב רענון: 60Hz
MEMC: כן
יחס תצוגה: 16:09
מספר מצבי תמונה: 7
עוצמת שמע (וואט): 50W
Dolby Atmos: כן
שליטה אוטומטית על עוצמת הקול: כן
רמקולים סטריאופוניים:כן
סאונד dbx-tv: כן
זיכרון RAM: 2GB
זיכרון ROM: 32GB
בהירות (cd/m2): עד 800nits
טכנולוגיית תמונה: Dolby Vision, HDR 10, HLG
Picture Tech: Dolby Vision
רזולוציה: 4K HDR
טלוויזיה חכמה: כן
מערכת הפעלה: Google TV
עוזר קולי חכם (Google Assistant): כן
Chromecast מובנה: כן
Google Play Store:כן
מצב חיסכון באנרגיה: כן
צריכת חשמל במצב המתנה: ≤0.5W